Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
10°
10°

Maamess toob Tartus Tähtvere linnaosa tänavatele suurema liikluskoormuse

ASi Tartu Näitused pressiteade

15. aprill / Maamessi korraldajad annavad teada, et seoses läheneva suursündmusega on messikeskuse lähistel tänavatel oodata märgatavalt tihenevat liiklust.

Suuregabariidilisi masinaid kohtab tänavatel juba alates tänasest, Maamess toimub 25.-27. aprillil.
 
Maamessi ülespanek on alanud ning järjest saabuvad rasked veosed põllu- ja metsatehnikaga. Korraldajad paluvad liiklejatelt tähelepanelikkust ja kannatlikku meelt, sest veosed on suuregabariidilised, vajavad manöövriteks rohkem ruumi ning on liikluses aeglasemad.
 
Neljapäeva, 25. aprilli hommikul kell 10 avatakse Maamess külastajatele ning sündmus kestab laupäeva, 27. aprilli kella 16ni. Korraldajate sõnul võib esineda liiklusseisakuid, liiklejatel palutakse tähelepanelikult jälgida ajutisi liiklusmärke ja täita reguleerijate korraldusi. Külastajate sõidukitele on avatud laululava alumine parkla ning Vaksali tänava pikenduse parkla, mis mõlemad on tasuta.
 
Messi mahavõtmine algab 27. aprillil kell 17 ning vältab umbkaudu nädala.
 
Tihedama liiklusega tuleb arvestada eelkõige Fr. R. Kreutzwaldi, F. Tuglase, Betooni ning Tähtvere tänavatel. Tallinna suunal liikujatel palutakse võimalusel kasutada Fr. R. Kreutzwaldi tänava asemel Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maanteed.
 

Viimati muudetud 15.04.2019