Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
12°

Registreerumine eakate terviseolümpiale on alanud

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

eakate olümpia võitjad

24. september / 9. oktoobril kell 11-15 toimub Tartu Ülikooli spordihoones (Ujula tn 4) Tartu linna eakate terviseolümpia.

Terviseolümpiale oodatakse registreeruma 4-liikmelisi võistkondi alates 65. eluaastast.
Tänavu juba seitsmendat korda toimuv terviseolümpia on meeleolukas seltskondlik rahvaspordivõistlus, kus 4-liikmelised võistkonnad võistlevad täpsuses, osavuses ja kiiruses. Eesmärk on aktiveerida ja motiveerida ka eakamaid tartlasi olema kehaliselt aktiivsed ja pakkuda neile võimalust omavahel võistelda.

Võistlused ei ole keerulised ega nõua erilist ettevalmistust, pigem on tegemist lõbusa meelelahutusega.

Terviseolümpial osalevatel võistkondadel tuleb eelnevalt registreeruda Tartu linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna tervishoiuteenistuse meiliaadressil tht@raad.tartu.ee hiljemalt 3. oktoobriks. Võistlejate arv on piiratud. Registreerimisel teatada võistkonna nimi, võistkonna juhi nimi ja kontakt (meiliaadress ja telefon) ning võistkonna koosseis (ees- ja perekonnanimed, vanused). Võistkonna juht võib olla ise üks võistkonna liige. Vajadusel täpsustav teave tel 7361 322.

Võistkondade juhtidele toimub eelnevalt infopäev.

Terviseolümpiale on oodatud ka publik, kellel on võimalus lisaks võistlejatele kaasaelamisele saada osa tervisekontrollist ja nõustamisest ning tervisetoodete ja -teenuste tutvustustest.
Terviseolümpial osalemine on kõigile tasuta.

Esimest korda toimus Tartu linna eakate terviseolümpia 2013. aastal ning siis osales 10 neljaliikmelist võistkonda. Eelmisel aastal osales 21 võistkonda.

Terviseolümpiat korraldab Tartu linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakond.

Lisainfo: sotsiaal- ja tervishoiuosakonna tervishoiuteenistuse juhataja Piret Väljaots, tel 7361 321.

Viimati muudetud 24.09.2019