Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-15°

Tammelinna raamatukogu kutsub oma lugejaid helistama ja kirjutama

Tartu linnaraamatukogu pressiteade

13. aprill / Tammelinna raamatukogu kutsub oma lugejaid alates kolmapäevast, 15. aprillist raamatukoguga telefonitsi ja meili teel suhtlema.

Lootes, et telefonikõne või kiri raamatukoguhoidjale pakub väikest vaheldust isolatsioonis mööduvatesse päevadesse,  kutsub raamatukogu igas vanuses raamatusõpru üles jagama oma lugemiselamusi või mälestusi ja tähelepanekuid elust Tammelinnas. 

Tammelinna raamatukogu juhataja Luule Ahu sõnul pole oluline jagatud elamuse või mälestuse pikkus, žanr ja vorm.  Ta kutsub edasi andma emotsiooni, mis puges hinge, liigutas või mõjus just vastupidi. Samuti lubab ta kõik lugemiselamused ja meenutused nimeliselt või anonüümselt kokku koguda ja säilitada. Kokkuvõtte saaks riputada raamatukogu FB-i lehele, hiljem panna välja ka raamatukogus, et teisedki saaksid inspiratsiooni põnevateks leidudeks..

Lugemiselamusi ja mälestusi kutsutakse jagama eriolukorra lõpuni, helistades tööpäevadel kell 11-14 Tammelinna harukogu telefonile 746 1036, kirjutades meiliaadressile tammelinn@luts.ee või saates kirja aadressile Suur kaar 56 (Tartu 50404).

Täiendav info: Tammelinna harukogu juhataja Luule Ahu tel 746 1036

Viimati muudetud 13.04.2020