Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Ettevõtlusnädal kutsub koostööpartnereid sisu looma

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

2019. aasta ettevõtlusnädal V-spa konverentsikeskuses Foto: Kiur Kaasik

11. juuli 2023 / 19. korda toimuv Tartu Ettevõtlusnädal toimub tänavu 3.-5. oktoobril V-spa konverentsikeskuses.

Ettevõtlusnädal soovib sel aastal veelgi kõnetavama ning sisurikkama programmi loomiseks kaasata ka uusi koostööpartnereid. Korraldusmeeskond kutsub erinevaid organisatsioone ja ettevõtjaid teada andma oma ideest, kuidas teistele ettevõtlushuvilistele kasulikke teadmisi edasi anda.

Tartu Ettevõtlusnädala peakorraldaja Ketter Ojakivi ütles, et ettevõtlusnädalal soovime nii juba tegutsevatele ettevõtjatele kui ka lihtsalt ettevõtlushuvilistele pakkuda asjakohaseid esinejaid ning inspiratsiooni sütitavaid ideid, millega ettevõtlusredelil edasi liikuda. „Aitame hea meelega palli veerema lükata nendel, kes alles koguvad julgust ettevõtlusega alustamiseks ning panustame nõu ja jõuga ka seal, kus toimivate ettevõtete juhid soovivad arengu eesmärgil mõtteid ning ideid koguda,“ ütles Ojakivi.

Tartu ettevõtluskeskkonna arendamisel osaleda soovivatel koostööpartneritel soovitatakse mõelda nii ürituse sihtgruppide kui asukoha peale. Ettevõtlusnädala sihtgrupiks on nii alustav kui juba tegutsev ettevõtja ning samuti tuleb kaasata uut ettevõtjate generatsiooni, kelle seas on nii gümnaasiumiõpilasi kui ka tudengeid. Ettevõtlusnädal toimub sel korral V-spa konverentsiruumides, kuid soovi korral on võimalik üritus läbi viia ka enda ruumides terve nädala vältel (kaasa arvatud 2. oktoober ja 6.oktoober). Tartu Ettevõtlusnädal on suurepärane koht nii tööandjabrändinguks ja võrgustumiseks kui ka enda ettevõtte/organisatsiooni analüüsimiseks ning teadmiste edasiandmiseks ettevõtliku publiku ees.

Tartu Ettevõtlusnädal loob V-spa konverentsikeskuses koha ning tingimused eduka ürituse läbiviimiseks. Korraldusmeeskond hoolitseb ruumide, tehnilise poole ning ettevõtlusnädalaga seotud turundustegevuste ning teavitustöö eest. Koostööpartneri kanda jäävad juba konkreetselt enda poolt läbiviidava osa kulud (kui see hõlmab näiteks erilahendusi, otseülekandeid, kindlaid esinejaid jne).

Oma üritusega programmi kandideerimiseks palume täita hiljemalt 18. augustiks registreerimisvorm, mille leiab siit.

kõik ettevõtlusnädala üritused on osalejatele tasuta.

Lisaküsimuste korral võite ühendust võtta Tartu linnavalitsuse ettevõtlusosakonna uusmajanduse valdkonnajuht Ketter Ojakiviga: [email protected], tel 58101667.

Hendrik Kuusk

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1123
Mob: 5393 3648

Viimati muudetud 11.07.2023