Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu ettevõtlusnädal toob huvilisteni uutmoodi programmi

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Ettevõtlusnädal Foto: Mana Kaasik

14. september 2023 / Traditsiooniline Tartu ettevõtlusnädal toimub tänavu 2.-6. oktoobril ning keskendub mõttele, et ettevõtlus on kunst. Mitmekesine tasuta üritustega programm pakub põnevat kuulamist ja töötubasid kõigile huvilistele.

Ettevõtluskunstid kuuluvad iga ambitsioonika ettevõtja pagasisse. Olgu selleks töötajate hoidmine, toote või teenusega väärtuse loomine või muutlikus majanduses navigeerimine. 

Seekordsest programmist leiab lisaks Tartu ettevõtluse tugistruktuuride teemadele ka ettekandeid, milles jagavad kogemusi juba edukalt toimetavad, aga ka alles alustavad ettevõtjad. “Ettevõtlusnädal on koht, kus leida üles oma ettevõtluspisik, saada julgustust ja inspiratsiooni ning uusi teadmisi valdkonnas edukalt toimetamiseks,” ütles Tartu linna uusmajanduse valdkonnajuht Ketter Ojakivi. 

Nädala jooksul saavad huvilised külastada põnevaid Tartus tegutsevaid ettevõtteid, kuulda kogemuslugusid läbipõlemistest ja ettevõtte algusaastatest, osaleda praktilistes töötubades, koguda näpunäiteid efektiivsema meeskonnatöö kohta ja palju muud. Samuti sukelduvad arutelud praegusesse majandusolukorda ning ettevõtluse rahastamise maailma.

Kogu Tartu ettevõtlusnädala programmi ja info leiab: www.tartu.ee/et/ettevotlusnadal#ajakava

Lisainfo: Ketter Ojakivi, Tartu linna uusmajanduse valdkonnajuht, [email protected]

Viimati muudetud 29.09.2023