Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
19°

Tartu rattaringlus pakub reklaamipindu

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Rattaringluse rattad Foto: Lilian Lukka

26. veebruar / Tartu Linnavalitsus ootab pakkumisi ettevõtetelt, kes soovivad suvel alustava Tartu rattaringluse ratastel kuvada oma ettevõtte või brändi reklaami.

Partneriks otsitakse ettevõtet või asutust, kes peab lugu sellistest väärtustest nagu keskkonnasõbralikkus, energiasäästlikkus, tervislikud eluviisid ning soovib oma logo või sõnumit nähtavaks teha tuhandetele silmapaaridele Tartu linnas.  

Tartu abilinnapea Raimond Tamm usub, et rattaringlust hakkab Tartus regulaarselt kasutama rohkem kui kümme tuhat tartlast. "Sajad igapäevaselt linnaruumis ringi liikuvad jalgrattad pakuvad tulevasele partnerile hea võimaluse enda nähtavust parandada. Reklaampindade müügist teenitava tulu suuname rattaringluse järjepidevale arendamisele ning kasutajasõbraliku teenuse pakkumisele," lisas Tamm.

15. märtsiks oodatav pakkumine peab sisaldama tasu pindade kasutamise eest ja plaanitava reklaami kavandeid. Reklaamipindadena pakub linn välja rataste esikorvi ja tagaratta porikaitsmed. Kokku on ratastel pakkumisel kuni 2250 unikaalset pinda.

Reklaampindade kasutamise leping sõlmitakse üheks kalendriaastaks ühe partneriga.

2019. aasta suvel käivitatakse Tartu rattaringlus, mis koosneb 510 elektrirattast ja 240 tavajalgrattast (kokku 750) ning üle Tartu linna rajatavast 69 rattaparklast.

Täpsemad juhised kujundusele ja pakkumise esitamisele leiab siit: www.tartu.ee/rattaringlus

Lisainfo: Marika Post, rattaringluse projektijuht, tel 510 9190, Marika.Post@raad.tartu.ee

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 26.02.2019