Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartumaa täiskasvanuhariduse koostööseminar 28.02

Tartu Rahvaülikooli pressiteade

27. veebruar / 28. veebruaril algusega kl 13.00 toimub Tartus hotelli London konverentsisaalis Tartumaa täiskasvanuhariduse koostööseminar.

Koostööseminari eesmärk on maakonna täiskasvanuhariduse võrgustike ja osapoolte omavahelise koostöö tõhustamine. Seminari käigus antakse ülevaade täiskasvanuharidusest riigi ja maakonna tasandil ning arutletakse kohalike omavalitsuste võimaluste üle täiskasvanuõppe edendamisel.

Ülevaate täiskasvanuhariduse olukorrast  Eestis annab Haridus- ja Teadusministeeriumi täiskasvanuhariduse osakonna juhataja Terje Haidak, Eesti Töötukassa tegevustest täiskasvanuhariduse toetamiseks Töötukassa Tartumaa osakonna juht Jane Väli, Tartu maakonna täiskasvanuhariduse statistikast ja ANDRAS-e tegevustest täiskasvanuhariduse propageerimisel ANDRAS-e esindajad, Tartumaa võrgustikust maakonna täiskasvanuhariduse koordinaator Ena Drenkhan. Sõna saavad ka kohalike võrgustike esindajad: täiskasvanud õppijad, Kodukant, raamatukogud.

Päeva lõpetab lauaarutelu ja KOVide ja erinevate maakondlike võrgustike koostöövõimalustest täiskasvanuhariduse populariseerimiseks Tartumaal.

 

Lisainfo: Ena Drenkhan, Tartumaa täiskasvanuhariduse koordinaator, Tartu Rahvaülikooli projektijuht

Tel 5348 6443, ena@rahvaylikool.ee

 

Viimati muudetud 27.02.2019