Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tööstuskonverents Industry 5.0 toimub juubeliaastal Tartus

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Konverents Foto: Maido Parv

23. aprill 2024 / Tänavu 10. toimumiskorda tähistav tööstuskonverents Industry 5.0 toimub 8. mail Tartus. Konverents keskendub sel korral Eesti tööstuse konkurentsivõime arendamise teemadele.

V Spa Konverentsikeskuses toimuval juubelikonverentsil arutatakse selle üle, mida saab teha riik ja mida tehnoloogiavaldkond, kuidas võiks paremini tööstusvaldkonna probleemkohti toetada haridussüsteem ja mida teevad tööstusettevõtted ise ja mida saaks veel paremini teha, et Eesti tööstus oleks maailmas konkurentsivõimeline.

„Tööstusettevõtted on juba pikemat aega silmitsi probleemidega, mis puudutavad kvalifitseeritud tööjõu kättesaadavust, protsesside parendamist ning selge väärtuspakkumise edastamist. Antud konverents just eelkõige neile teemadele keskendubki,“ lisas konverentsi üks kaaskorraldajaid, Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakonna tööstuse valdkonnajuht Katrin Kask.

Konverentsile on oodatud tööstusettevõtete juhid ja tippspetsialistid ning tööstustemaatikaga kokku puutuvad IKT-sektori ning kõrgkoolide tööstusvaldkonna esindajad ja tööstustemaatikat kureerivad tippametnikud.

Konverentsile oodatakse registreeruma kuni 29. aprillini. Lisainfo: https://industry40.ee/

Viimati muudetud 23.04.2024