Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tuulike Kivestu: „Meie, inimesed“

Kõrgema Kunstikooli Pallas galerii Nooruse pressiteade

pilt näituselt

27. jaanuar / Reedel, 31. jaanuaril kl 16:00 avatakse galerii Noorus II korruse näitusesaalis Tuulike Kivestu isikunäitus “Meie, inimesed”.

Näitus on sündinud autori murest meie, inimeste, pimeduse pärast üksteise suhtes. Inimene indiviidina kaob sageli üldistamiste ja vastandamiste sohu nii, et me enam ei märkagi teda. Autor loodab läbi tänavatel juhuslikult kohatud inimeste puudutada vaatajas sallivuse, empaatia, heatahtlikkuse keeli. Tuletada meelde, et hoolimata rahvusest ja kodupaigast oleme meie, inimesed, oma tunnetes, olemistes ning igapäevastes tegemistes üsnagi sarnased. Näitusel olevad fotod on pildistatud Pisa, Rooma, Naapoli, Amsterdami ja Rotterdami tänavatel.
 
Tuulike Kivestu (s. 1976) õpib fotograafiat Kõrgemas Kunstikoolis Pallas ja illustratsiooni Tartu Kunstikoolis. Oma loomingut on ta varasemalt esitlenud näitustel Vanas Anatoomikumis KUKE galeriis, Tallinna Keskraamatukogus, Hg47 galeriis, Karksi-Nuia kultuurikeskuses, Viljandi veinikulbis Mulks ja kohvikus Fellin. Tuulike Kivestu sõnul sünnivad tema fotod soovist kajastada ja jäädvustada just neid aspekte meie elus, mis esmapilgul ja pealiskaudsel vaatamisel ehk nähtamatuks jäävad. Ta loodab tuua esile elu lihtsuse ilu, valu ning groteski. Oma tegevuses peab ta peamiseks jääda alati eetiliseks ja ausaks, austades ja armastades neid, keda ta läbi oma objektiivi vaatab.  
Rohkem infot kodulehel: www.tuulikekivestu.com
 
Näitus jääb avatuks kuni 22. veebruarini.
Lisainfo näituse kohta:
Tuulike Kivestu
tuulike.kivestu@gmail.com
+372 527 1706

Viimati muudetud 27.01.2020