U-space Tartus. Miks me seda siin teeme?
/ Laupäeval, 6. juunil algusega kell 9.15 toimub Eesti lennundusmuuseumis seminar "U-space Tartus. Miks me seda siin teeme?".
Tartu on esimene linn Euroopas, mis on esitanud ametliku taotluse loomaks üle-linnalist U-space keskkonda. Aga mis on U-space? Miks seda vaja on? Ja miks me teeme seda üldse Tartus?
Need on vaid üksikud küsimused, millele seminar vastab. Teretulnud kuulama on kõik, kes seavad 6. juunil oma sammud Eesti lennupäevadele Eesti Lennundusmuuseumis.
Kava ja registreerumine: https://luma.com/wz7oxm5q
Viimati muudetud 01.06.2026