Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-5°
-5°

Ujula tänava lõik läheb rekonstrueerimisele

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

kaart

2. detsember 2021 / Lähinädalatel alustatakse Ujula tänaval kinnistute 98 ja 91 vahelisel lõigul sademeveetorustiku ehitusega, millele järgneb kogu tänavalõigu rekonstrueerimine.

Ujula tänava viimane lõik, mis kulgeb alates lodjakojast kuni Puiestee tänavani, läbib põhjaliku uuenduse. Ehitatakse asfaltkattega sõidutee, mille mõlemasse serva rajatakse jalg- ja jalgrattateed.  Sõidu- ja kergliiklustee vahele tuleb kõrghaljastus. Töö mahtu kuulub ka sademevee-, vee- ja reoveekanalisatsiooni, drenaažitorustike ja tänavavalgustuse ehitamine, ümber tõstetakse olemasolevad elektrikaablid ja sidevarustus. Ehitatava sõidutee kogupikkus on 520 meetrit, kergliiklusteede kogupikkus 610 meetrit.

Rekonstrueerimisprojekti autor on Landverk OÜ.

Tänavat hakkab rekonstrueerima OÜ TAVT. Tööde kogumaksumus on 682 413 eurot. Esialgsete plaanide kohaselt alustatakse sademeveetorustiku ehitustöödega lähinädalatel. Tööde kestus oleneb ilmastikuoludest. Vajadusel tehakse töödesse paus ja jätkatakse kevadel. Tänava rekonstrueerimine kestab kuni augusti lõpuni 2022. a. Tööde ajal on liiklus tänavalõigul häiritud.

 

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 02.12.2021