Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Ilmatsalus tuleb tervisepäev

Ilmatsalu huvi- ja noortekeskuse pressiteade

Ilmatsalu noortekeskuses Foto: Jaanika Palm

2. september / Teisipäeva, 8. septembri õhtul on liikumishuvilised oodatud Ilmatsallu tervisejooksule või jalutuskäigule.

”Sügisele vastu minnes tuleb tervist tugevdada. Teisipäeval saab seda teha looduskaunis Ilmatsalus jalutades või joostes. Ühtlasi on see suurepärane võimalus oma sõprade ja Ilmatsalu kohaliku kogukonnaga aega veeta,” sõnas üks tervisepäeva korraldajatest Mai Luiga.

Tervisepäeva liikumisrada algab Ilmatsalu huvi- ja noortekeskuse eest (Järve tee 8). Registreerumine algab kell 17.30, start kell 18. Seejärel liiguvad tervisesportlased mööda kergliiklusteed kooli juurde ning siis raamatukogu juurest tagasi. Kontrollpunktis saavad osalised loosisedeli, mille alusel on võimalik finišis võita auhindu. Raja pikkus on  umbes 2 km ning kiirematele läbijatele on diplomid ja medalid.  

Kuna rada saab läbida omas tempos, on sündmus sobilik kõigile. Pärast raja läbimist on võimalik osa võtta toredatest õuemängudest Ilmatsalu huvi- ja noortekeskuse õuealal. Sealhulgas saab parandada oma tasakaalu slackline 'il kõikudes või täpsust discgolf'i loopides. Puljongit ja teed pakub Tähtvere Lions Klubi.

Korraldajate sõnul on tervisepäev kummarduseks Kaja ja Rein Raidile, kes mitmeid aastaid vedasid Ilmatsalu ja endise Tähtvere valla spordielu ja
korraldasid jooksusarja “Ole terve!”. “Soovime Ilmatsalu tervisepäeva muuta igasügiseseks sportlikuks koostegutsemise päevaks,” kinnitas Mai Luiga.

Tervisepäev Ilmatsalus
·         8. septembril kl 18 (registreerumine 17.30)
·         Järve tee 8, Ilmatsalu huvi- ja noortekeskuse juures
·         Mõeldud kõigile, kes peavad lugu liikumisest ja toredast koosveedetud ajast.
·         Üritus on tasuta.
 
Lisainfo: Ilmatsalu Huvikeskuse kultuurispetsialist Mai Luiga 53300049
Viimati muudetud 02.09.2020