Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
14°

Õpilased saavad KredExi Karjääriretkedele kandideerida veel kolm päeva

SA KredEx pressiteade

29. oktoober / Gümnaasiumi ja 9. klasside õpilastele suunatud KredExi Karjääriretkedele on koolidel võimalik kandideerida veel 31. oktoobrini.

Novembri eelviimasel nädalal kaheksas maakonnas toimuva projektiga tutvustatakse noortele kodupiirkonna tööandjaid. Karjääriretked viivad õpilased kokku ligi 30 ettevõttesse. 
 
KredExi Karjääriretkede eesmärk on avardada õpilaste arusaama oma tulevikuväljavaadetest. “See on noortele suurepärane võimalus näha, millised karjäärivõimalused neil oma kodupiirkonnas on. Koostöös koolide ja ettevõtetega saame innustada noori pärast elukutse omandamist kodukanti tagasi tulema. Hea meel on, et koolid seda võimalust ka aktiivselt kasutada tahavad,” rääkis KredEx ettevõtlusdivisjoni juht Jarmo Liiver. 
 
Retkest osa saamiseks on koolidele avatud sooviavalduste voor. 9.-12. klasside motivatsioonikirja või - videot oodatakse hiljemalt 31. oktoobril aadressile ekskursioon@kredex.ee. Laekunud taotluste seast valitakse karjääriretkel osalev klass välja 6. novembril 2018.
 
Karjääriretkede raames avaneb õpilastele võimalus tutvuda ühe päeva jooksul oma kodumaakonna kolme ettevõttega. Nii mõneski ettevõtetes tekib noortel võimalus ka ise tööd järgi proovida ja käed külge panna.
 
Karjääriretked toimuvad kaheksas maakonnas:
20. novembril: Harjumaal, Lääne-Virumaal
21. novembril: Pärnumaal, Saaremaal
22. novembril: Viljandimaal, Jõgevamaal
23. novembril: Põlvamaal, Tartumaal
 
Karjääriretkede läbiviimist rahastab Euroopa Liit läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi. KredExi Karjääriretked on ellu kutsutud, et tutvustada Eesti koolinoortele nende kodumaakonnas tegutsevaid ettevõtteid ja avardada seekaudu noorte teadmisi karjäärivõimalustest ja toetada noorte ettevõtlikku eluhoiakut.
 
Lisainfo:
Joonas Kerge
KredEx kommunikatsioonispetsialist
 
+372 667 4116

Viimati muudetud 29.10.2018