Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
11°

Tartu noored said kolm uut vabaõhu lauatenniselauda

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

pinksilaud

8. mai / Alates reedest saab Tartu Noorsootöö Keskuse kõikide tegevuskohtade õuealadel mängida lauatennist.

Lille, Anne ja Ilmatsalu noortekeskuste hoovialadele paigaldatud lauatenniselauad on avalikuks kasutamiseks kõikidele huvilistele.

Tartu Noorsootöö Keskuse juhi Grete Sarapi sõnul on noored juba pikemat aega avaldanud soovi saada keskustesse välilauatenniselauad. "Noortekeskuste siseruumide pinksilauad on aktiivses kasutuses aastaringselt ning nüüd saavad noored ka vabas õhus sportida," sõnas Sarap.

Lauatenniselauad asuvad Lille noortekeskuse hoovis (Lille 9), Anne noortekeskuse esisel muruplatsil (Uus 56) ja Ilmatsalu noortekeskuse esisel platsil (Järve tee 8).

Heaperemehelikele kasutajatele laenutatakse reketeid ja palle tasuta noortekeskuste lahtiolekuaegadel. Selleks tuleb pöörduda noorsootöötajate poole. Noortekeskuste lahtiolekuaegadega saab tutvuda Tartu Noorsootöö Keskuse facebooki lehel: https://www.facebook.com/Tartu.ntk/ Muul ajal tuleb mängimiseks kasutada isiklikke vahendeid.

Kindlasti tuleb mängijatel arvestada eriolukorrast tingitud piirangute ja ohutusnõuetega. Täisealistel lauatennishuvilistel tasub meeles pidada, et tegemist on noortekeskuste aladega, kus alkoholi ega tubakatooted ei ole lubatud.

Lauatenniselauad on paigaldatud innovatsioonikava projekti programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames. Projekti viib ellu Eesti Noorsootöö Keskus ja kaasrahastab ESF.

Viimati muudetud 08.05.2020