Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
10°

Täiskasvanud õppija nädala sündmused Tartus

Tartu Rahvaülikooli pressiteade

18. oktoober / 19. oktoobril algab taas TÕN ehk täiskasvanud õppija nädal, mis seekord toimub juba 20. korda.

Nädal aega ja kauemgi saab osaleda erinevates täiskasvanuharidust populariseerivates ning õppimisvõimalusi tutvustavates tegevustes, mis kõik on osalejaile tasuta.

Tartu kavas on palju erinevaid sündmusi, mille hulgast peaks küll igaüks, kes natukenegi õppimisest huvitatud on, endale midagi leidma.

Näiteks saab ERMis teada, kuidas talletada oma elu lugu, Tartu Rahvaülikoolis katsetada akrüülmaali ja koolituskeskuses Luwi õppida suhtlema dementse inimesega.

Väga palju põnevaid ja kasulikke õpitegevusi toimub Tartu raamatukogudes. Näiteks saab tutvust teha kõhutantsuga, individuaalsel juhendamisel tegeleda õmblemisega või siis hoopis digimaailma saladustesse tungida.

Tavapärasest soodsamaid õppimisvalikuid saab teha 24. oktoobril koolituskeskuse Reiting avatud uste päeval või 26. oktoobril Tartu Kutsehariduskeskuse koolitusturul. Tartu Täiskasvanute Gümnaasium tutvustab 25. oktoobril korraldatgaval lahtiste uste õhtul oma uut kaunist maja ja sealseid õppimisvõimalusi.

27. oktoobril toimuvad Tartu Rahvaülikoolis lühikoolitused venekeelsele elanikkonnale (ikka vene keeles).

Täpse kava leiab Tartu Rahvaülikooli või ETKA ANDRAS kodulehelt.

Vabariiklikest üritustest leiab TÕNi avaüritus 19. oktoobril aset seekord just Tartus, Eesti Rahva Muuseumis, kus tunnustatakse aasta õppijat, koolitajat, koolitussõbralikku organisatsiooni, õpitegu ja raamatukogu. 26. oktoobril on Tallinnas täiskasvanuhariduse foorum.

TÕNi tegemisi koordineerib ETKA Andras koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

 

Lisainfo:

Ena Drenkhan

TÕNi koordinaator Tartumaal
Tartu Rahvaülikooli projektijuht

tel 5348 6443

Viimati muudetud 18.10.2017