Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Jääaja Keskus tähistab oma 9. sünnipäeva

Jääaja Keskuse pressiteade

Jääaja Keskus tähistab oma 9. sünnipäeva. Foto: Ülle Jukk

5. juuli 2021 / 11. juulil kella 11st kuni kella 19ni tähistatakse imeilusa Saadjärve kaldal asuva Jääaja Keskuse 9. sünnipäeva. Tegevust jagub nii väikestele kui ka suurtele – parvesõidud, järvepalli õpitoad, mammuti meisterdamine, miniloomaaed ja ponisõidud. Keskuses toimuvad tasuta eesti- ja venekeelsed giidituurid. Päeva alguses jagatakse maitsvat sünnipäevatorti ning mõnus perepäev lõpeb Jüri Pootsmanni kontserdiga.

Jääaja Keskus on kogu perele mõeldud põnev elamuskeskus, mis tähistab 11. juulil oma üheksandat sünnipäeva mõnusa perepäevaga, mis on mõeldud nii pere väiksematele kui ka suurematele. Sünnipäeva pidu algab kell 11 koos keskuse avamise ja tordi söömisega. Osa saab võtta järvepalli õpitubadest, mammuti meisterdamisest ja kohal on ka armas miniloomaaed koos ponidega.

Lisaks keskuse ekspositsiooniga tutvumisele saab terve päeva vältel nautida loodust parvesõidu ajal Saadjärvel või enda oskusi proovile panna SUP laudade, kajakide ja aerupaatidega. Kogenud giidide käe all toimuvad tasuta eesti- ja venekeelsed giidituurid kogu keskuses. Päeva lõpetab Jüri Pootsmanni kontsert! Sünnipäeval kehtib Jääaja Keskuse tavahinnakiri.

Jääaja Keskuse tegevjuht Sigrid Sepp: "Jääaja Keskuse sünnipäev on alati olnud aasta oodatuim sündmus nii keskuse külastajate kui ka meie oma personali jaoks. Suure juubeli ootuses toimub sel aastal sünnipäev perepäeva võtmes, et igas vanuses külastajad leiaksid endale mõnusa tegevuse. Oleme päevakava planeerinud selliselt, et tegevust jaguks terveks päevaks nii majas sees kui ka Saadjärve kaldal ning peal. Õhtu nael on kindlasti Jüri Pootsmanni kontsert, mis ilusa ilma korral toimub sel aastal Saadjärve peal spetsiaalsel ujuvparvel. Külastajad saavad muusikat nautida Saadjärve kaldal."

2012. aasta turismiobjektiks ja aasta keskkonnateoks valitud Saadjärve kaldal paiknev Jääaja Keskus on ainulaadne elamuskeskus terves Baltikumis ˗ siin saab tutvuda elusuuruses eelajalooliste loomadega ja kogeda elamuslikku ülevaadet sellest, kuidas on aastatuhandete jooksul kujunenud maailma ja Eesti loodus.

Jääaja Keskus on avatud kell 11:00-19:00
Jääkaru kohvik on avatud kell 12:00-20:00

Täpsema info ja sünnipäeva ajakava: www.jaaaeg.ee
 

Lisainfo ja koostaja:
Merilyn Saksing
Turundusspetsialist
Jääaja Keskus
5911 1448
[email protected]

Viimati muudetud 05.07.2021