Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Maagiline isadepäev Jääaja Keskuses

Jääaja Keskuse pressiteade

1. november 2021 / 14. novembril tähistame Jääaja Keskuses isadepäeva. Sel aastal tuleb meile külla Mustkunstiteater.

Isadepäeva avapauk saabub kell 12:00 mustkunstietendusega, mis sisaldab põnevat kava valgete tuvidega, lõbusaid numbreid koos publikuga, klassikalisi trikke ja suuremaid illusioone. Oodatud on kõik huvilised!

Pärast mustkunstietendust on võimalik osa võtta kell 13:30 algavast mustkunsti töötoast. Õpetamisele tulevad erinevad klassikalised trikid. Kõik osalejad saavad ka ise trikke proovida! Kuna töötoas osalejate arv on piiratud, siis soovitame eelnevalt broneerida koht [email protected].

Jääaja Keskuse tegevjuht Sigrid Sepp lisas: „Isad ja vanaisad vajavad aeg-ajalt puhkust nagu ka kõik teised pereliikmed. Selle aasta isadepäeval on hea võimalus tulla koos perega Jääaja Keskusesse ja osa saada millestki väga maagilisest.’’

Avatud on ka maalilise Saadjärve vaatega peresõbralik Jääkaru kohvik. Kohvikus on buffet, laia valikuga lastemenüü ja a la carte menüü.

14. novembril on Jääaja Keskus avatud kell 10.00-17.00, Jääkaru kohvik kell 12.00-16.00. Tule koos perega ja veeda vahva isadepäev Jääaja Keskuses!

Rohkem infot Jääaja Keskuse, isadepäeva ning keskuses kehtivate Vabariigi Valitsuse piirangute kohta: www.jaaaeg.ee.

Lisainfo ja koostaja:
Merilyn Saksing
Jääaja Keskus
Turundusspetsialist
[email protected]
5911 1448

Viimati muudetud 01.11.2021